Brak dokumentów do wyświetlenia.

WITAMY SERDECZNIE

Miło nam gościć Państwa na stronie internetowej producenta foteli autobusowych jak również używanych do zabudowy w busach. Spójnia Sanok jako wieloletni poddostawca producentów autobusów poszczycić się może wyrobami spełniającymi normy ISO i oczekiwania pasażerów odnośnie komfortu podróżowania. Fotele do autobusów i mikrobusów to główny profil produkcji naszej firmy. Fotele autobusowe produkowane w Spójni Sanok charakteryzują się solidnym wykonaniem i nowoczesną atrakcyjną tapicerką. Materiały użyte do wykonania foteli spełniają normy jakościowe, co sprawia że udzielamy na produkowane fotele 24 miesiące gwarancji. Obecnie prowadzone są prace związane ze zmianą konstrukcji szkieletu fotela oraz zmianie na aluminium materiału z którego wykonany jest szkielet fotela autobusowego. Celem naszych zabiegów jest przede wszystkim zmniejszenie masy fotela autobusowego przy jednoczesnym zachowaniu jego sztywności i wytrzymałości. Mamy nadzieję że szczególnie ważne jest to dla właścicieli busów przeznaczonych do przewozu osób gdzie ważnym kryterium branym pod uwagę przy wyborze producenta foteli użytych do zabudowy jest ich masa. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie przy konstruowaniu i produkcji foteli autobusowych oferujemy regenerację foteli naszej produkcji jak i produkcji innych firm. W strukturach naszej Firmy znajduje się Zakład Metalowy i Zakład Tapicerki Samochodwej.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą produkowanych przez SPÓJNIA Sanok produktów.

WIĘCEJ O NAS

Od początku swojej działalności SPÓJNIA ukierunkowała profil swojej produkcji dla firm z lokalnego rynku. Do największych odbiorców wyrobów Naszej Spółdzielni zaliczyć można Fabrykę Autobusów "AUTOSAN", Fabrykę wyrobów gumowych Stomil Sanok, czy Fabrykę Autobusów SOLBUS. Wieloletnie doświadczenie i współpraca z uznanymi firmami rynku motoryzacyjnego wymusiły ciągłe udoskonalanie i wprowadzanie nowych produktów w odpowiedzi na potrzeby klientów. Spójnia jako wieloletni wiodący dostawca foteli pasażerskich dla Spółki AUTOSAN S.A dokłada wiele starań, aby produkowane fotele autobusowe spełniały oczekiwania klientów, a jednocześnie zapewniały wygodę i bezpieczeństwo... Więcej (...)

NASZA DZIAŁALNOŚĆ

Fotele turystyczne

Za podstawowy produkt naszej Spółdzielni uważamy fotele turystyczne.

Pokrowce i zagłówki na fotele

Do foteli autobusowych nowych oraz używanych oferujemy pokrowce oraz zagłówki

Plandeki samochodowe

Wykonujemy plandeki do różnego typu pojazdów, naczep, przyczep i innych.

Regeneracja mebli

Oferujemy usługi regeneracji i naprawy tapicerki meblowej.

Materace Short-Track

W programie produkcyjnym Zakładu Tapicerki Samochodowej znajdują się Materace do Short-Tracku

Regeneracja tapicerki samochodowej

Zajmujemy się regeneracją tapicerki samochodowej.

Malowanie proszkowe

Na terenie Zakładu Metalowego naszej Spółdzielni znajduje się lakiernia proszkowa.

Zobacz więcej

AKTUALNOŚCI

01-02-2010 Fotele miejskie SIS-CITY

Spółdzielnia SPÓJNIA wprowadza na rynek nowy produkt o nazwie SIS-CITY. Jest to nazwa foteli przeznaczonych do zabudowy w autobusach miejskich.

13-12-2007 Nowy fotel 2-osobowy uchylno-rozsuwny SIS.UR

Do naszej oferty wprowadziliśmy nowy fotel 2-osobowy uchylno-rozsuwny SIS.UR
Główną cechą odrózniającą nowy model jest skórzana tapicerka.

Zobacz wszystkie

NASZE CERTYFIKATY


KONTAKT

SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW „SPÓJNIA”
ul.Konarskiego 34
38-500 Sanok
woj.Podkarpackie
Polska
ZOBACZ JAK DOJECHAĆ

Partnerzy