Akcesoria i dodatki do Foteli

W naszej ofercie dodatków do foteli dostępne są akcesoria wpływające na bezpieczeństwo oraz komfort podróżowania

Bezpieczeństwo

 • trójpunktowe pasy bezpieczeństwa:to bezwładnościowe pasy wyposażone w automatyczny zwijacz.Ich działanie jest identyczne jak w samochodach osobowych.Podczas zabezpieczenia pasażera przytrzymują pas biodrowy oraz piersiowy.
 •  biodrowe pasy bezpieczeństwa:to bezwładnościowe pasy wyposażone w automatyczny zwijacz.Podczas zabezpieczenia pasażera przytrzymuje jedynie pas biodrowy.

Komfort podróżowania

Na wygodę podróżowania wpływa wiele czynników.Komfort podróżowania można podnieść poprzez zastosowanie takich dodatków jak:
 • podłokietnik stały z rury: rozwiązanie ekonomiczne skierowane dla odbiorców do spełnienia podstawowych wymagań bezpieczeństwa.
 • podłokietnik odchylany do góry: nowe rozwiązanie charakteryzujące się niską wagą i wysoką odpornością na uszkodzenia.
 • podłokietnik odchylany do tyłu: solidna i sprawdzona konstrukcja, brak jakichkolwiek problemów technicznych, gwarancja wieloletniej eksploatacji.
 • podłokietnik składany do dołu: podłokietnik sprawdzony konstrukcyjnie przez długi okres stosowania, praktycznie bezawaryjny, składany do dołu, dedykowany do foteli uchylnych i uchylno-rozsuwnych, ze względu na kombinację przycisków uchyłu i przesuwu.Podłokietnik może być zastosowany do foteli SIS.SS
 • podnóżek stały z rury: jest to sprawdzona konstrukcja na stałe przymocowana do ramy spodniej fotela.Niewielki koszt wykonania sprawia,że podnóżek cieszy się sporym zainteresowaniem wśród klientów.
 • podnóżek regulowany 3-stopniowy: konstrukcja podnóżka wykonana z aluminium oraz wytrzymały mechanizm trójstopniowej regulacji gwarantuje wysoki komfort podróżowania.Wytrzymałość na obciążenia została sprawdzona i gwarantuje utrzymanie nacisku w granicach 270 kg.
 • stolik na napoje: oferowane stoliki z wysokim obrzeżem wykonane są z twardego plastiku.W swojej budowie posiadają otwór na euro kubek na napoje oraz zagłębienie na euro filiżankę.Mechanizm stolika gwarantuje wieloletnią funkcjonalność, a w przypadku chęci jego uszkodzenia blat opada na dół,nie powodując uszkodzenia.
 • siateczka na prasę: wykonana z elastycznego sznurka nawet po włożeniu dużych przedmiotów np.owoce, butelki na napoje, gazety, powraca do swojego poprzedniego kształtu.
 • wydłużona poduszka siedziska do 430 lub 460mm: długość siedziska może być zwiększona na życzenie zamawiającego.W standardzie w fotelach SIS.SS stosuje się poduszkę o długości 405mm a w fotelach SIS.US i SIS.UR 430mm.Wartość ta dla zwiększenia komfortu może zostać powiększona do 460mm.Stosowanie wydłużonych poduszek siedziska jest dobrym posunięciem, ale należy mieć świadomość mniejszego miejsca na nogi lub zmniejszenia ilości foteli.

 

 


NASZE CERTYFIKATY

PARTNERZY