Materace Short Track

Od kilku lat Zakład Tapicerki Samochodowej specjalizuje się w produkcji materacy sportowych. 
Specjalnie dobrane do tego atestowane materiały spełniają wymagania Międzynarodowego Związku Łyżwiarskiego (ISU).
W obecnej ofercie posiadamy materace do Short-Track wykonane zgodnie z komunikatem ISU 1512

Gabaryt bandy 120 x 200 x 44cm

Bandy posiadają rzepy do montażu banerów reklamowych, uchwyty do montażu bandy do ścian lodowiska, odpowietrzniki oraz system montażu band do siebie za pomocą klap z rzepem.

Bandy są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne.

Oferta podstawowa obejmuje:
Materace na tor jazdy szybkiej – są to materace produkowane w dwóch przekrojach poprzecznych. Przekrój prostokątny mają materace ustawiane na odcinkach prostych toru lodowego, natomiast przekrój prostopadłego trapezu ustawiany jest na zakrętach toru długiego.


  Materace do Short track – są to materace o przekroju poprzecznym w kształcie prostokątnym. Materace służą do wyłożenia band na lodowisku z wyznaczonym torem krótkim na tafli lodowiska o pętli długości około 111m.
Materace gimnastyczne – produkowane według dowolnych wymiarów.

Wszystkie produkowane przez naszą Spółdzielnie materace wyposażone są w system montażu do band za pomocą gumowych naciągów bądź poprzez linkę celną (linka pleciona powlekana). W części przedniej łączone są poprzez szerokie rzepy odporne na zrywanie. Poszycie wykonane z włoskiego atestowanego materiału w całości jest wulkanizowane na gorąco.Materiał zewnętrzny wytrzymuje bardzo duże naprężenia, lecz w przypadku upadku łyżwiarza może nie wytrzymać naporu bardzo ostrej krawędzi łyżwy. W przypadku przecięcia materace mogą być regenerowane poprzez wulkanizację łatek na gorąco. W naprawa zostanie poprawnie wykonana materace nadal spełniają swoje zadanie i są równie wytrzymałe jak przed uszkodzeniem.

Jest to niewątpliwie wielka zaleta naszych materacy.

Na nasze produkty udzielamy 24miesięcznej gwarancji.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą należy kontaktować się z kierownictwem naszego zakładu:

Zakład Tapicerki Samochodowej Sanok ul. Kiczury 16
 tel. 605 356 458
fax 13 46 31 552


NASZE CERTYFIKATY

PARTNERZY