O nas

Spółdzielnia Inwalidów „SPÓJNIA” istnieje od 1950r. Od początku swojej działalności "SPÓJNIA" ukierunkowała profil swojej produkcji dla firm z lokalnego rynku. Do największych odbiorców wyrobów Naszej Spółdzielni zaliczyć można fabrykę autobusów "AUTOSAN" czy fabrykę autobusów "SOLBUS".

Jakość

Wieloletnie doświadczenie i współpraca z uznanymi firmami rynku motoryzacyjnego wymusiły ciągłe udoskonalanie i wprowadzanie nowych produktów w odpowiedzi na potrzeby klientów. Spójnia jako wieloletni wiodący dostawca foteli pasażerskich dla fabryki autobusów "AUTOSAN" dokłada wiele starań, aby produkowane fotele autobusowe spełniały oczekiwania klientów, a jednocześnie zapewniały wygodę i bezpieczeństwo, zgodnie z najnowszymi wymaganiami jakościowymi ISO 9001 oraz otrzymanymi homologacjami E20.

Homologacje

Obecnie produkowane fotele pasażerskie przeznaczone do autobusów międzymiastowych i turystycznych wyposażone są w bezwładnościowe trzy-punktowe pasy bezpieczeństwa. Produkowane przez Spójnię fotele tapicerowane są przebadane w Państwowym Instytucie Motoryzacji (PIMOT) i posiadają homologacje E20 na podstawie Regulaminu R80 (Homologacja w zakresie wytrzymałości typu siedzeń) oraz zgodność z Regulaminem R14 (Odpowiednik wymagań Dyrektywy Europejskiej nr 76/115/EWG) „Badanie w zakresie kotwiczeń pasów bezpieczeństwa w typie siedzeń”.
W procesie produkcji wykorzystujemy najlepsze komponenty od znanych krajowych producentów, co zapewnia wysoką jakość produktu końcowego.
Potwierdzeniem słuszności takich działań jest znikoma ilość reklamacji na nasze fotele od użytkowników autobusów takich znanych producentów krajowych jak: "AUTOSAN" i "SOLBUS" .

Zakład Metalowy

Zakład Metalowy został wyposażony w profesjonalną malarnię proszkową oraz kabinę do piaskowania. Dzięki temu świadczymy szerokie usługi w zakresie malowania proszkowego felg samochodowych, ram stalowych, poręczy autobusowych.

 

Zakład Tapicerki Samochodowej

Zakład Tapicerki Samochodowej świadczy usługi dla ludności w zakresie tapicerowania mebli wypoczynkowych (łóżek, narożników, foteli), szycia plandek na przyczepy i pawilony ogrodowe, regeneracji tapicerki i foteli samochodowych oraz autobusowych z możliwością regeneracji w stylu retro.

 

Jak widać profil produkcji naszej Spółdzielni jest bardzo szeroki i wciąż poszerza się o nowe usługi oraz produkty.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej Spółdzielni.


NASZE CERTYFIKATY

PARTNERZY